Zkušenosti uživatelů

DANIELA

Masérka

Teslovy platy jsem začala používat na doporučení terapeuta Zdeňka poté, co jsem coby energetický vyhořela masérka vyhledal pomoc a nabrala znovu energii. U plátů je potřeba individuálně vyzkoušet, který vyhovuje podle citlivosti energii. Používám v kapse kalhot každý den zlatý a stříbrný plat při práci maserky. Dodáva mi energii do zad, vytlacuje negativitu z prostoru i bolavych klientů - těm položím na lehátko navíc stříbrný plat z každé strany.Neboli mě záda, ruce. I po 13-14 hodinové práci denně mám energie na rozdávání.

Zakoupila jsem i celou sadu plátů na čištění a dobíjení čaker. Při akutním Ischiasu jsem si položila podle doporučení celou sadu a nechala pusobit cca 1 hodinu, po nich jsem šla masirovat znovu 4 hodiny bez bolesti zad. Čas je ale individuální.
Začínám i končím den v dobré náladě a po přidání černého platu na noc mám i trvale zlepšený spánek.

Doporučuji pouzit v menopauze. Velmi, velmi děkuji všem kdo za tímto produktem stojí.

 


PETR

IT programátor

Programování se věnuji již více, než 10 let, již od střední školy jsem za stolním počítačem trávil denně hodně času. Ze začátku bylo vše v pořádku, nicméně postupem času, se začala objevovat únava, bolesti hlavy, zad a jiné zdravotní potíže. Během několika let jsem byl několikrát na masážích, fyzioterapiích a dalších rehabilitacích.
Po nějaké době jsem se díky své dobré známé a kamarádce dostal k těmto výrobkům. Od lidí okolo mě jsem slyšel samé pozitivní ohlasy, a tak jsem si zkusil pořídit velký fialový plát do mé pracovny a malý plát na stůl před pracovní monitor. Během několika dní začaly ustupovat únavy, bolesti hlavy a tzn. "vykoukání" z dlouhodobého použití počítače. Obecně jsem se začal cítit více odpočatý, fyzicky ale i psychicky lépe.

Od té doby jsem ještě přikoupil plát i do rodinného domu a menší pláty, při zdravotních obtížích.
Všem moc děkuji za tento produkt, je to skvělá věc.

 


 

Anonym

Měla jsem problémy se spaním. Probouzela jsem se unavená, s těžkým pocitem na hrudi a negativními emocemi - neznala jsem příčinu. V průběhu dne jsem se z toho často těžce dostávala. Černý velký plát jsem umístila na rám postele, asi do vzdálenosti 25 cm za úroveň mé hlavy. Souběžně jsem začala každodenně nosit černý amulet. Většinu času ho nechávám na krku volně, když cítím nedostatek energie, otočím ho obdélníkem ke hrudi. Občas když na něj zapomenu, vím že jej v daný moment nepotřebuji. Od toho, co mám Teslův plát a amulet jsem ranní negativní rozpoložení nezažila. Naopak, spí se mi lépe než kdy předtím a ráno jsem nabytá energií a cítím velkou motivaci do svého dne. Vnímám, že mám tendence se i v průběhu dne přibližovat k plátů, když cítím únavu.

Zjistila jsem, že když jdu spát pouze s plátem za hlavou bez amuletu na krku, nechce se mi spát. Amulet na krku a plát za hlavou se nějakým způsobem vzájemně ovlivňují - a podle mě ne tak, že by svou sílu znásobovali, spíše se vzájemně vyvažují a harmonizují.
Jsem moc vděčná, že jsem dostala možnost vyzkoušet Teslův plát i amulet. Žije se mi s nimi krásně.
Děkuji.