Velký plát - Nikola Tesla

Velký plát je především určen pro větší prostory, byty, dům se zahradou.  Pracuje stejně jako malý plát, ale s mnohonásobně větším výkonem. Aktivní strana je označena holubicí se dvanácti body kolem sebe.

Varianta:
1 296 Kč
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 56/FIA 56/ZLA 56/STR 56/CER Zvolte variantu
Velký plát - Nikola Tesla

Detailní popis produktu

Velký plát je především určen pro větší prostory, byty, dům se zahradou.  Pracuje stejně jako malý plát, ale s mnohonásobně větším výkonem. Aktivní strana je označena holubicí se dvanácti body kolem sebe. Pasivní vstupní strana je celistvá, bez označení. Umísťuje se nad vchodovými dveřmi do domu, bytu  z vnitřní strany,  holubicí směrem do nitra domu, bytu.

  • Fialová je to barva sedmé čakry, napojení k duši, duchu, k.a. , vesmíru, zdroji bytí a jeho neomezeným potenciálem.
  • Stříbrná je to nadstavbová barva, která v sobě slučuje všechny předešlé barvy a také bílou prapůvodní barvu.  Použiti kdekoliv jako univerzální plát. Obsahuje všechny frekvence.

 

Pokud si nejste jisti výběrem barvy, využijte jednu z těchto možností:

1. Sáhněte po základní barvě, tj. fialová
2. Intuice - Použijte intuici, kterou má každý z nás. Bude se jednat o PRVNÍ barvu, která vám, jak se říká "padne do oka"
3. Ověřte si svůj výběr pomocí kineziologického testu, kde můžete místo ukázkového příkladu položit otázku například ve stylu: "Je pro mně vhodný tento fialový/stříbrný/růžový,... amulet/plát..."