Malý plát - Nikola Tesla

Malý plát slouží jako přenosce volné kosmické energie, která volně proudí z kovového nosiče. Ochrana proti únavě, disharmonické energii, 5G, wifi,...

Varianta:
864 Kč
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 50/MOD 50/ZEL 50/FIA 50/ZLA 50/RUZ 50/STR 50/CER2 50/HNE 50/CER 50/ORA 50/ZLU 50/TMA Zvolte variantu
Malý plát - Nikola Tesla

Detailní popis produktu

Malý plát slouží jako přenosce volné kosmické energie, která volně proudí z kovového nosiče.

Vytváří kolem sebe silné energetické harmonizační pole, které vitalizuje rozsáhlou oblast dle svého zaměření a modelování barevnosti nosiče.  Současně výrazně potlačuje disharmonické vlivy negativně působících energii wifi, 5G, elektro magnetického smogu a dalších disharmonických zón a energii.

Aktivní strana je označena holubicí se dvanácti body kolem sebe. Pasivní vstupní strana je celistvá, bez označení. Pokud aktivní stranu otočíme vůči tělu, volná energie vesmíru prvotně proudí do fyzického těla, buněk DNA a po naplnění začne vyzařovat do jemnohmotných těl, aury a povrchu aury.

Pokud si nejste jisti výběrem barvy, využijte jednu z těchto možností:

1. Sáhněte po základní barvě, tj. fialová
2. Intuice - Použijte intuici, kterou má každý z nás. Bude se jednat o PRVNÍ barvu, která vám, jak se říká "padne do oka"
3. Ověřte si svůj výběr pomocí kineziologického testu, kde můžete místo ukázkového příkladu položit otázku například ve stylu: "Je pro mně vhodný tento fialový/stříbrný/růžový,... amulet/plát..."