Dvojplát s krystalem - Nikola Tesla

Dvojplát s řídícím krystalem v dolní polovině plátu je vhodný pro harmonizaci uvnitř těla, přesné směřování energie na potřebné místo. Vysílá znásobené množství čisté volné energie a je zesílena a upravena řídícím krystalem a barevností plátu. Je velmi účinné  začít krystalem lehce otáčet za použití palce a ukazováčku.

Varianta:
2 160 Kč
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 59/FIA 59/FIA2 59/ZLA 59/ZLA2 59/STR 59/STR2 59/CER 59/CER2 Zvolte variantu
Dvojplát s krystalem - Nikola Tesla

Detailní popis produktu

Dvojplát s řídícím krystalem v dolní polovině plátu je vhodný pro harmonizaci uvnitř těla, přesné směřování energie na potřebné místo. Vysílá znásobené množství čisté volné energie a je zesílena a upravena řídícím krystalem a barevností plátu. Je velmi účinné  začít krystalem lehce otáčet za použití palce a ukazováčku. Vyzkoušejte si krystal uchopit dvěma prsty proti sobě a pomaličku intuitivně krystalem pohybujte.  Zažijete úžasný stav blaženosti, harmonie, propojení, bytí.

  • Fialová - Barva sedmé čakry, napojení k duši, duchu, k.a. , vesmíru, zdroji bytí.
  • Zlatá - Barva nadřazené řídící sluneční čakry. Její zlaté sluneční světlo blahodárně působí na celou lidskou bytost.
  • Stříbrná - Nadstavbová barva, která v sobě slučuje všechny předešlé barvy a také bílou prapůvodní barvu. Obsahuje všechny frekvence.
  • Černá - Barva mistrovská. Je spojena s prapůvodem tvorby a představuje druhou prapůvodní energii Vesmíru a tvorby. Jeho užití bývá už k meditačním účelům, cestování časoprostorem, je také spojen se skalárními energiemi.

 

Pokud si nejste jisti výběrem barvy, využijte jednu z těchto možností:

1. Sáhněte po základní barvě, tj. fialová
2. Intuice - Použijte intuici, kterou má každý z nás. Bude se jednat o PRVNÍ barvu, která vám, jak se říká "padne do oka"
3. Ověřte si svůj výběr pomocí kineziologického testu, kde můžete místo ukázkového příkladu položit otázku například ve stylu: "Je pro mně vhodný tento fialový/stříbrný/růžový,... amulet/plát..."